CNC obrábění

CNC soustružení a frézování

Nabízíme CNC víceosé soustružení a CNC frézování přesných obráběných dílů s vysokou kvalitou, přesností a technologickou náročností. Tří a více-osé frézování obrobků provádíme na CNC i konvenčních frézkách a obráběcích centrech, která jsou uzpůsobena pro upínání dlouhých a plochých dílů.

Disponujeme nejmodernějším strojním parkem

Více osé obrábění, CNC HAAS soustruhy, Strojtex
  • CNC soustruhy HAAS, HARDINGE
  • Soustružnické dvouvřetenové centrum NAKAMURA a HARDINGE EMAG
  • Vertikální obráběcí centrum HAAS a MCFV    
  • Horizontální obráběcí centrum HAAS
  • NC frézky FGS, NC
  • Vrtačky VXR
  • Celou řadou dalších konvenčních soustruhů, frézek, vrtaček a brusek
+420 733 135 847
Volejte po - pá 7:30 - 15:00
Online poptávka
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Možnosti soustružnických a obráběcích center

Na soustružnických centrech jsme schopni obrábět díly o max. točném průměru do 432 mm s max. délkou soustružení 864 mm.
 
U vertikálních obráběcích center disponujeme upínacími stoly až do rozměru 605 x 1270mm. V případě horizontálních center disponujeme stoly o rozměrech 400 x 400mm.

Ukázka CNC výrobků

CNC soustružení a frézování, ukázka CNC výrobků Danaher, StrojtexCNC soustružení a frézování, ukázka CNC výrobků, Strojtex 3CNC soustružení a frézování, ukázka CNC výrobků, Strojtex 4CNC soustružení a frézování, ukázka CNC výrobků, Strojtex 5CNC soustružení a frézování, ukázka CNC výrobků, Strojtex 5 CNC soustružení a frézování, ukázka CNC výrobků, Strojtex 6CNC soustružení a frézování, ukázka CNC výrobků, Strojtex 8CNC soustružení a frézování, ukázka CNC výrobků, Strojtex 2 CNC soustružení a frézování, ukázka CNC výrobků, StrojtexCNC soustružení a frézování, ukázka CNC výrobků - ložiskové kroužky sestava, StrojtexCNC soustružení a frézování, ukázka CNC výrobků - ložiskové kroužky, StrojtexCNC soustružení a frézování, ukázka CNC výrobků - ložiskové kroužky, Strojtex 2CNC soustružení a frézování, ukázka CNC výrobků - kroužky, Strojtex

Kontakty

STROJTEX, strojírenská s.r.o.
 
Sylvárovská 2543,
544 01 Dvůr Králové n. L.