Profesionální strojařina Strojtex

Gril Gugriz

GUGRIZ je Geniální Universální GRIlovací Zařízení, které vám umožní přípravu masa a podobných potravin. V grilu s udírnou maso rychle a chutně ogrilujete, opečete nebo vyudíte. K topení budete potřebovat dřevo nebo dřevěné uhlí.
Gril Gugriz

Málo dřeva = spousta jídla v krátkém čase

  • díky topeništi bez roštu během grilování/uzení spotřebuje málo dřeva
  • potraviny se v uzavřeném prostoru upraví rychleji
  • nízká pořizovací cena
  • bohaté příslušenství
 
Gril Gugriz je skladný a zároveň nabízí nabízí velkou pracovní plochu. Váží asi 70 kg, ale díky přídavnému pojizdnému zařízení ho snadno přesunete, kam bude třeba.
 

Popis venkovního grilu

Topit a přikládat budete ve spodní části grilu (malá spodní dvířka). Přístup k jídlu vám zajistí velká manipulační dvířka. Teplotu v grilu můžete sledovat na teploměru a regulovat ji s pomocí komínové klapky.
+420 733 135 847
Volejte po - pá 7:30 - 15:00 
Online poptávka
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Kompletní sestava

Základní provedení obsahuje rošt. Potraviny můžete udit, péct a nebo přímo grilovat na roštu.
Zařízení s vloženou grilovací kamennou deskou - lávový kámen, gril Gugriz, Strojtex

Lávový kámen

Pro zdravé a moderní grilování je možné instalovat zařízení s vloženou grilovací kamennou deskou.

Druhy unášecích jehel

Instalací univerzálního držáku (včetně elektrické pohonné jednotky) se základní jehlou lze tepelně upravovat jednotlivé kusy potravin. Vložením špízových jehel lze pružně měnit další úpravu masa. V rotačním grilovacím zařízení lze připravit i větší počet menších kusů masa (až 6 kuřat).
Univerzální držák se základní jehlou, možnost upravovat jednotlivé kusy, gril Gugriz, Strojtex
Špízové držáky, Gugriz, Strojtex
Rotační zařízení s různými druhy unášecích jehel, gril Gugriz, Strojtex
Univerzální podstavec s plochou pro odkládání, gril Gugriz, Strojtex

Stavebnicové řešení Gugrizu

Gugriz je kompaktním stavebnicovým zařízením s odkládací plochou na grilovací kamennou desku a stojánkem se zásobníkem na dřevo. Na univerzální podstavec s plochou můžete odkládat jak lávový kámen, tak rotační zařízení. Komínový vývod se dá prodloužit, takže můžete mít při přípravě potravin větší pohodu. Na obrázku si prohlédněte i základní vnitřní vybavení udírny.

Příprava jídla na Gugrizu

Jak Gugriz funguje

Zahradní gril Gugriz

Zahradní gril na dřevěné uhlí, Gugriz, StrojtexDetail zahradního grilu na dřevěné uhlí, Gugriz, StrojtexZahradní gril s udírnou, detail, Gugriz, StrojtexZahradní gril s udírnou na dřevěné uhlí, Gugriz, StrojtexModel zahradního grilu na maso, Gugriz, StrojtexZahradní gril Gugriz, Strojtex

Doplňkový sortiment

Univerzální podstavec s plochou pro odkládání, gril Gugriz, StrojtexUniverzální držák se základní jehlou, možnost upravovat jednotlivé kusy, gril Gugriz, StrojtexRotační zařízení s různými druhy unášecích jehel, gril Gugriz, StrojtexŠpízové držáky, Gugriz, StrojtexPřídavná kolečka ke grilu, Strojtex, GugizZařízení s vloženou grilovací kamennou deskou - lávový kámen, gril Gugriz, Strojtex