Zvedací plošiny

Jsme tradiční český výrobce a poskytovatel servisu hydraulických zvedacích plošin s nosností do 1250 kg a zdvihem do 1500 mm. Zaměřujeme se na typy SZP 630.1 a SZP 1250.1.
Hydraulické zvedací plošiny, Strojtex

Popis našich hydraulických plošin

Hydraulická plošina je stabilní zvedací zařízení s pracovním stolem z žebrovaného plechu s nosností dle typu 630/1250 kg a zdvihem 1500/800 mm. Jedná se o kompaktní konstrukci s vestavěným elektrohydraulickým agregátem, dvojitým nůžkovým mechanismem a rozvaděčem.
 
Spodní hrana stolu je opatřená bezpečnostním rámem a hydraulický obvod má pojistný ventil. Povrchová úprava je provedena syntetickým nátěrem.

Použití a umístění hydraulické zvedací plošiny

Plošina je určená pro všeobecné použití, s možností instalace na úrovni podlahy nebo zapuštění do šachty. Musí být umístěná ve vnitřním nebo v zastřešeném venkovním prostředí. Standardně ji dodáváme ve smontovaném stavu včetně třítlačítkového ovladače s kabelem o délce 3 m.

Příslušenství

K hydraulické plošině vám můžeme dodat i zvláštní příslušenství, jako např. sklopný podvozek s ojkou pro přemisťování nezatížené plošiny, či koncové spínače pro zastavení stolu v mezipolohách.
+420 733 135 847
Volejte po - pá 7:30 - 15:00
Online poptávka
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Typy zvihacích hydraulických plošin

Hydraulická plošina SZP 1250 a SZP 630

Výroba pracovní zvedací plošina SZP 1250, Strojtex
Příslušenství
Plošina je dodávána ve smontovaném stavu, včetně třítlačítkového ovladače s kabelem délky 3m.
 
Zvláštní příslušenství:
sklopný podvozek s ojkou pro přemísťování nezatížené plošiny
koncové spínače pro zastavování stolu v krajních polohách
Výroba pracovní hydraulické zvedací plošiny SZP 630, Strojtex
 
Hydraulické zvedací plošiny jsou stabilní zvedací zařízení s pracovním stolem z žebrovaného plechu. Plošina je kompaktní konstrukce, s vestavěným elektrohydraulickým agregátem, nůžkovým mechanismem a rozvaděčem. Spodní hrana stolu je opatřena bezpečnostním rámem, hydraulický obvod je vybaven pojistným ventilem.
Povrchová úprava plošiny je provedena syntetickým nátěrem.
 
Použití
Plošina je určena pro všeobecné použití, s možností instalace na úrovni podlahy nebo zapuštění do šachty. Plošina může být umístěna ve vnitřním prostředí nebo venkovním zastřešeném prostředí.

Kontakty

STROJTEX, strojírenská s.r.o.
 
Sylvárovská 2543,
544 01 Dvůr Králové n. L.